Mondam
Wynajem podnośnika koszowego oraz prace na wysokości.

534 17 17 10

534 17 17 10

Wynajem zwyżki

Konserwacja oświetlenia zewnętrznego, montaż anten telewizyjnych, ocieplenia albo konstrukcji stalowych, prace dekarsko-budowlane – to przykładowe działania, podczas których podnośnik koszowy (czyli tzw. zwyżka) może być niezwykle przydatny. Ze zwyżki korzysta się także przy wieszaniu bilbordów, montażu reklam czy na planie zdjęciowym albo filmowym, jak również w trakcie przygotowań oraz podczas koncertów plenerowych itp. Ponadto zwyżki wynająć można do prac związanych z pielęgnacją zieleni (przycinka drzew). Z podnośnika koszowego korzysta się także podczas mycia okien, montażu ozdób świątecznych, usuwania sopli oraz przy wielu innych pracach, które odbywają się na wysokościach.

Do realizacji tego typu zleceń na terenie Katowic możemy zaproponować wynajęcie zwyżki, którą dysponuje nasza firma. Poza samymi Katowicami obsługujemy jeszcze klientów z takich miejscowości jak m.in. Sosnowiec, Mysłowice, Chorzów.

Zdjęcie rozłożonej zwyżki.

Parametry podnośników koszowych

Posiadane przez nas zwyżki to sprzęt wysokiej jakości. Parametry zwyżek pod wynajem wyglądają następująco:

MAN PM18P

Rysunek przedstawia zakres pracy ramienia zwyżki.

Mercedes GSR220TJ

Sprawna i bezpieczna zwyżka

Posiadany przez nas podnośnik koszowy firmy BUMAR, dzięki swojej konstrukcji cieszy się bezawaryjnością. Jest więc często wynajmowany przez klientów m.in. z Katowic, Świętochłowic, Sosnowca, Mysłowic czy Chorzowa. Najczęściej zwyżka montowana jest na podwoziu STARA. Nasza firma jednak oferuje usługi wynajmu podnośnika koszowego na podwoziu MANA, który wydziela mniej spalin. Przez to chętniej najmowany jest do prac pod zadaszeniem. Auto jest bardzo zwrotne, dzięki czemu często z łatwością wjeżdża w trudno dostępne miejsca. Po rozłożeniu podpór zwyżka charakteryzuje się dużą stabilnością w czasie pracy. Kosz podnośnika jest na tyle duży, że komfortowo mogą w nim pracować dwie osoby jednocześnie. Maksymalny udźwig zwyżki, wynoszący 300kg, pozwala dodatkowo zabrać ze sobą sprzęt potrzebny do wykonania pracy. Podnośnik koszowy, którym dysponujemy, posiada aktualny przegląd oraz badanie UDT (Urzędu Dozoru Technicznego). Dlatego możemy zagwarantować wynajem sprawnego i bezpiecznego urządzenia. Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii zdjęć, w której można obejrzeć zwyżkę oraz poznać jej szczegółowe parametry.

Wynajem podnośnika koszowego – jesteśmy do Twojej dyspozycji na różnej wysokości Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Chorzów oraz inne miejsca na terenie województwa śląskiego – proponujemy tu usługę dla klientów zlecających wykonanie prac na wysokościach, do których niezbędny jest wynajem zwyżek. Nasza zwyżka zamawiana jest zarówno przez osoby prywatne, jak również klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą, a także instytucje czy jednostki samorządowe. Oferowany przez nas wynajem zwyżki to również gwarancja, że oprócz sprawdzonego sprzętu zapewniamy profesjonalną obsługę. Zwyżkę obsługują bowiem przeszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, posiadający wysokie umiejętności oraz wszelkie niezbędne uprawnienia. Wynajem zwyżki odbywa się każdorazowo z operatorem.

Zapraszamy do współpracy klientów z miasta Katowice, jak i Sosnowca, Mysłowic czy Chorzowa oraz z innych miejsc! Zapewniamy wynajem podnośnika koszowego w konkurencyjnej cenie!

Mondam Damian Kawecki

ul. Szybowa 4/5, 41-500 Chorzów, woj. Śląskie

534 17 17 10, 534 17 17 10,

mondam.kawecki@wp.pl