Mondam
Wynajem podnośnika koszowego oraz prace na wysokości.

534 17 17 10

534 17 17 10

Wynajem zwyżki

Konserwacja oświetlenia zewnętrznego, montaż anten telewizyjnych, ocieplenia albo konstrukcji stalowych, prace dekarsko-budowlane – to przykładowe działania, podczas których podnośnik koszowy (czyli tzw. zwyżka) może być niezwykle przydatny. Ze zwyżki korzysta się także przy wieszaniu bilbordów, montażu reklam czy na planie zdjęciowym albo filmowym, jak również w trakcie przygotowań oraz podczas koncertów plenerowych itp. Ponadto zwyżki wynająć można do prac związanych z pielęgnacją zieleni (przycinka drzew). Z podnośnika koszowego korzysta się także podczas mycia okien, montażu ozdób świątecznych, usuwania sopli oraz przy wielu innych pracach, które odbywają się na wysokościach.

Do realizacji tego typu zleceń na terenie Katowic możemy zaproponować wynajęcie zwyżki, którą dysponuje nasza firma. Poza samymi Katowicami obsługujemy jeszcze klientów z takich miejscowości jak m.in. Sosnowiec, Mysłowice, Chorzów.

Zdjęcie dostępnych samochodów.

Parametry podnośników koszowych

Posiadane przez nas zwyżki to sprzęt wysokiej jakości. Parametry zwyżek pod wynajem wyglądają następująco:

Socage DA20 na podwoziu Nissan Cabstar

Diagram podnośnika Socage DA20.

Mercedes GSR220TJ

Diagram podnośnika Mercedes GSR220TJ.

Sprawna i bezpieczna zwyżka

Posiadany przez nas podnośnik koszowy firmy Socage DA20, dzięki swoim gabarytom mieści się w wiekszość bram kamienic oraz inne ciasne miejsca. Natomiast zwyżka GSR220TJ ma duży wysięg boczny co umożliwia prace w przypadku braku możliwości podjechania podnośnika pod miejsce pracy. Tak więc nasze podnośniki są często wynajmowane przez klientów m.in. z Katowic, Świętochłowic, Bytomia, Sosnowca, Mysłowic czy Chorzowa. Podnośnik koszowy, którym dysponujemy, posiada aktualny przegląd oraz badanie UDT (Urzędu Dozoru Technicznego). Dlatego możemy zagwarantować wynajem sprawnego i bezpiecznego urządzenia. Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii zdjęć, w której można obejrzeć zwyżkę oraz poznać jej szczegółowe parametry.

Wynajem podnośnika koszowego – jesteśmy do Twojej dyspozycji na różnej wysokości Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Chorzów oraz inne miejsca na terenie województwa śląskiego – proponujemy tu usługę dla klientów zlecających wykonanie prac na wysokościach, do których niezbędny jest wynajem zwyżek. Nasza zwyżka zamawiana jest zarówno przez osoby prywatne, jak również klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą, a także instytucje czy jednostki samorządowe. Oferowany przez nas wynajem zwyżki to również gwarancja, że oprócz sprawdzonego sprzętu zapewniamy profesjonalną obsługę. Zwyżkę obsługują bowiem przeszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, posiadający wysokie umiejętności oraz wszelkie niezbędne uprawnienia. Wynajem zwyżki odbywa się każdorazowo z operatorem.

Zapraszamy do współpracy klientów z miasta Katowice, jak i Bytomia, Sosnowca, Mysłowic, Świętochłowic czy Chorzowa oraz z innych miejsc! Zapewniamy wynajem podnośnika koszowego w konkurencyjnej cenie!

Mondam Damian Kawecki

ul. Szybowa 4/5, 41-500 Chorzów, woj. Śląskie

534 17 17 10, 534 17 17 10,

mondam.kawecki@wp.pl